Veiligheidskabel/breekkabel 1 meter
Deze veiligheidskabel, ook wel breekkabel genoemd, kan eenvoudig aan uw trailer of aanhanger worden bevestigd en vervolgens aan uw auto worden gekoppeld.
Mocht de trailer of aanhanger onverhoopt loskomen van de trekhaak, voorkomt de veiligheidskabel dat de trailer meteen wegschiet. In plaats daarvan zorgt de kabel ervoor dat de trailer de handrem activeert, waardoor de aanhanger/trailer snel tot stilstand komt. In stilstand kan de trailer niet verder rollen en dit voorkomt dat de trailer ergens tegenaan botst wat de kans op schade aan de trailer of andere objecten aanzienlijk verkleint.
De veiligheidskabel is verplicht voor aanhangers met een gewicht boven de 1500 kg. Voor aanhangers tot 1500 kg heeft u de keuze tussen een hulpkoppeling of een breekkabel (losbreekreminrichting).
Voor de bevestiging aan de trekhaak kan een hulpkoppeling met veer afzonderlijk worden bijbesteld.
© 2026 www.boottrailer-onderdelen.nl - Powered by Shoppagina.nl